Pierwsze zdjęcia kolekcji KENZO x H&M!

1To To była współpraca, której efektów nie mogłam się doczekać. Uwielbiam japońską modę, a KENZO Takada znajduje się wśród grona moich faworytów. W kolekcji widoczne są wpływy strojów Gejsz i Samurajów, a także motywy dżungli – wzory dzikich zwierząt w kolorowych printach czy rozbuchanej przyrody.

Zaledwie wczoraj na instagramie H&M pojawiła się informacja, że na ich oficjalnym Snapchacie pojawią się dziś pierwsze zdjęcia z premierowej linii. W końcu są ! Mogę wam wreszcie pokazać elektryzującą zapowiedź tego co będziecie mogli kupić już 3 listopada.

00 0 2 3 4 5
9 23 44 54w6 67 099 332

8 433 676 678 745e 998 2343 4343 7657 8768 iii tye4wKolekcja KENZO x H&M będzie dostępna w ponad 250 sklepach na całym świecie w sklepach stacjonarnych oraz online więc już upatrzcie sobie cel;-) Zobaczcie pierwsze sylwetki z lookbooka. Zdjęcia do kampaniia H&M x KENZO wykonał Oliver Hadlee Pearch.  Na katalog składają się zdjęcia prezentujące różnych artystów i aktywistów, którzy zostali ambasadorami KENZO x H&M. Pierwsza z nich to Amy Sall, studentka i aktywistka z Nowego Jorku, która jest założycielką SUNU: Journal of African Affairs, Critical Thought + Aesthetics. Na zdjęciach zobaczycie też Julianę Huxtable, 23-letnią artystka, poetka i DJka, również mieszkającą na co dzień w NowymJorku. Ambasadorką KENZO x H&M jest również Isamaya French, mieszkająca w Londynie makijażystka, członkini londyńskiego kolektywu The Adams Company. Oko Emobo, mieszkający w Paryżu muzyk i performer.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.