Vaucher na makijaż i stylizację

vaucher_2016-a4_z_ramka

Spraw sobie lub bliskiej osobie wyjątkowy prezent;-) Vaucher na makijaż i stylizację zostanie dopasowany do Twoich potrzeb. Obejmuje on całe spektrum usług: m.in. analizę kolorystyczną, przegląd szafy, naukę makijażu czy makijaż okazyjny. Na pewno będzie to prezent trafiony, bo która z nas nie chciałaby wyglądać jeszcze lepiej… ;-) Brak czasu sprawia, że nie zawsze mamy czas zając się sobą ,… więc serdecznie zapraszam na spotkanie ze mną. Poświęce Ci 200% mojej uwagi. Pozwól się rozpieścić ;-)

Jest to idealny prezent w okresie świateczno-sylwestrowym ponieważ Vaucher możesz wykorzystać przy sylwestrowym czy karnawałowym makijażu czy doborze kreacji.

Copyright: www.RafalNowak.com 0048 601408155 raffoto@wp.plCopyright: www.RafalNowak.com 0048 601408155 raffoto@wp.pl_GRY9724

BACKSTAGE KAMPANII EOS 01

Oferta skierowana jest dla osób prywatnych, a także firm. Jest to prezent, który od lat jest bardzo doceniany wśród Pań. Często wybieraną opcją wśród korporacji jest nauka makijażu biznesowego i zasady dress codu oraz analiza kolorystyczna.

Oferuję również całkowitą metamorfozę we współpracy z salonem Milek Design. Obejmuje ona makijaż, dobór stroju, a także zmianę fryzury. Dodatkową opcją jest sesja zdjęciowa, która uwieczni Twoją przemianę i efekt końcowy;-))

Jeżeli jestes zainteresowana/y Vaucherem zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@samantafalkowska.pl lub telefonicznego: 606 781 624.

Samanta Fałkowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.