8288- nowy concept store na MYSIEJ 3

mysWnętrze butiku 8288 to mini galeria sztuki. Meble to dekonstrukcyjne obiekty, pewnego rodzaju kolaż i łączenie różnych estetyk. Jedna ze ścian to wielkoformatowy obraz, gablota z biżuterią usytuowana pod ścianą pomieszczenia przywołuje nasze spotkania z obiektami sztuki w galerii czy muzeum. Niezobowiązująca ławka, to ukłon w stronę bezpretensjonalności i wolności.

Marmurowy duży stół na środku to uwielbienie dla pięknych faktur i monumentalnego charakteru przedmiotów. Concept został założony przez Natalię Matusiak i Roberta Kutę z potrzeby otaczania się pięknem. Znajdziemy w nim długo wyszukiwane i wyselekcjonowane produkty, które są bliskie ich estetyce. Marki te po raz pierwszy pojawiły się w Polsce.

mysia

Święta tuż tuż więc przedstawiam Wam kilka pomysłów na piękny prezent. Jako, że czasem trzeba się rozpieszczać kupiłam sobie designerski długopis do planowania sesji na 2018 rok i kolczyki, które zdecydowanie poprawią humor każdego dnia;-)

sam

# Kolczyki z perłami Becca Jewellery

Duże kolczyki powstałe z połączenia monety i barokowej perły to awangardowy dodatek do stylizacji. Twórczyni marki, pochodząca z Wielkiej Brytanii Becca Hulbert, od najmłodszych lat otaczała się modą, sztuką, ilustracją, rozwijając swoją kreatywność. Dziś tworzy oryginalną i odważną biżuterię dla kobiet.

becca2# Perfumowana świeca LINGE BLANCHE z grafiką Keith’a Haringa

Zapachowa świeca z z grafiką Keith’a Haringaamerykańskiego artysty współczesnego tworzącego w nurtach pop-art i street art. Przyjemna woń imbiru, szafranu i piżma.

11.świeca_zapachowa_ligne_blanche_z_motywem_keith_haring_220zł

 

# Srebrne kolczyki ALL BLUES

Srebrne kolczyki tworzą unikatową formę rozlanego przepiórczego jajka. Ręcznie wykonywana i rzeźbiona biżuteria pochodzi z pracowni w Sztokholmie. Każdy detal to precyzja wykwalifikowanych rzemieślników.

Ruined Omelette – Earrings – Quail egg white – 1_1428zł

# Rysunek, KUTA HOUSE

Rysunek  artysty Roberta Kuty, który tworzy krótkie serie grafik, pojedynczych egzemplarzy ubrań, plakatów i obrazów. Twórcza analiza świata, chaos skupiający różne dziedziny sztuki ,odzwierciedlane jest w pracach Roberta.

głowa_do_góry_kolor_KUTA_HOUSE_75zł

 

 

 

www.instagram.com/8288conceptstore/

MARKI 8288 :

www.allblues.se

www.beccajewellery.co.uk

www.otiumberg.co.uk

www.ligneblancheparis.com

www.praxis-design.com.hk

www.robertkuta.com

www.ragdoll-la.com

www.holidayparis.fr

www.brassdesign.eu

www.midori-japan.co.jp

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.