Kilka słów o trendach w programie Babski Blues

lublin2

W pierwszym odcinku programu magazyn Babski Blues będę opowiadała . o tym jakie trendy będą obowiązywały jesienią i zimą oraz o modowych smaczkach. Zapraszam;-)

Program przedstawia kobiety pełne pasji i zaangażowania. Przełamuje stereotypy oraz utwierdza w przekonaniu, że każda kobieta potrafi znaleźć w sobie siłę oraz motywację do działania. Goszczą w nim panie z pierwszych stron gazet a także bohaterki dnia codziennego. W emitowanym odcinku wzięły udział Bożena Lisowska, Urszula Bury oraz Sylwia Sawa. Bohaterki programu poruszyły ważny problem braku pewności siebie wśród kobiet. Kampania #‎JakDziewczyna obejmuje także tematykę kobiet pasjonujących się motocyklami. W programie udowadniaja, że do braci motocyklowej należą nie tylko mężczyźni. Kobiety motocyklistki oraz eksperci w dziedzinie motoryzacji – OSK Grabiec – rozmawiają o przyczynach takiego stanu rzeczy oraz o jego skutkach.

W naszym magazynie chcemy pokazywać różne oblicza kobiet z dnia codziennego, które w niezwykły sposób układają własne życie. Poruszamy tematy, które dotyczą każdej z nas,a niekiedy boimy się o tym mówić. Myślę, że nie jedna z historii naszych bohaterek zainspiruje naszą widownie – powiedziała redaktor prowadząca Dorota Pawelec

W programie cyklicznie ukazuje się także blok modowy. Prowadzi go znana stylistka gwiazd Samanta Fałkowska, która wykonywała stylizacje w popularnych programach telewizyjnych takich jak „Kuchenne Rewolucje” czy „Fabryka gwiazd”. Współpracowała z telewizją Polsat oraz programem porannym Dzień Dobry TVN. W magazynie udziela porad odnośnie najnowszych trendów oraz pokazuje najmodniejsze triki makijażowe.

lublin1 lublin3 lublin9 lublin10 lublin Samnatą3 Samnatą4 Samnatą5 Samnatą9

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.